Zvolte si typ nemovitosti

 

O nás

Motto

Poskytování realitních služeb a činností s nimi spojených, to vše na základě právních úkonů, etických zásad a dobrých mravů = navrácení důvěry v realitní kancelář.

Proč Lama Real

Na začátku každého obchodu, stojí vždy dvě strany – prodávající a kupující. Většinou mezi nimi bývá i prostředník, a tou je v případě nemovitostí, realitní kancelář. Ta si za svoji práci často účtuje nemalou provizi. Ne všechny „realitky“ jsou ale stejné.

Proto vznikla tato realitní kancelář, a to i v době celosvětové finanční recese. Jejím cílem je přinést nové myšlení, na tolik diskutovaném, realitním trhu a nabídnout široké spektrum služeb s touto činností spojených. Rozhodli jste se koupit (prodat) pozemek, byt, nebo dům, vyhledá pro Vás rychlé a kvalitní řešení. Zařídí pro Vás financování a pojištění, veškeré právní služby, ocenění nemovitostí, zbaví Vás exekucí, zařídí pro Vás stěhování, stavební úpravy a nechá vypracovat potřebné dokumentace.

Stavební činnost

Rozsah prací:

Plánujete rekonstruovat nemovitost? I tady pro Vás máme řešení. Spolupracujeme se všemi řemeslníky a vybereme pro Vás toho nejlepšího.